«Хомяков знищує УДП!» — мітинг біля комітетів ВРУ (фото)

26.05.2020 17:23

Активісти «Стоп корупції», «Народ проти корупції» та «Стоп нелегал» мітингують біля комітетів Верховної Ради у Києві. Вони закликали транспортний комітет ВР не зволікати з розглядом питання про Дунайське пароплавство.

Під ВРУ триває акція Фото: СтопКор

«Ця кричуща ситуація набула розголосу не тільки в Україні, а й за кордоном. Як стало відомо журналістам, в.о. очільника УДП Олексій Хомяков хоче продати будівлю, яка належить ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство», — зазначили громадські активісти.

Активісти подали звернення на ім'я прем'єр-міністра щодо УДП Фото: СтопКор

Журналісти проводять розслідування, під час якого з’ясували чимало корупційних подробиць, пов'язаних із в.о. голови пароплавства Олексієм Хомяковим.

Нагадаємо, кілька тижнів не вщухає скандал з очільником останнього державного пароплавства України. Олексія Хомякова звинувачують у знищенні структурних підрозділів підприємства, звільненні незгодних, непрозорій кадровій політиці. Зокрема, стало відомо про призначення на ключові посади людей з сумнівною репутацією. Новопризначеного першого заступника керівника пароплавства пана Кравцова звинувачують у конфлікті інтересів і мільйонних боргах.

Активісти передали звернення до членів транспортного комітету з проханням провести перевірку ситуації з УДП.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини