Хом’як під Міністерством інфраструктури: активісти вимагають звільнити очільника УДП, який знищує пароплавство (фото)

28 травня під Міністерством інфраструктури України у Києві зібрався об’єднаний мітинг представників різних напрямків транспортної галузі. Залізничники, портовики, працівники пароплавства, медики обурені бездіяльністю керівництва галузі та вимагають рішучих кроків для розв'язання нагальних проблем транспортників.

Хом'як символізує очільника УДП Олексія Хомякова Фото: СтопКор

«Звільнити керівника Українського Дунайського пароплавства Хомякова, який знищує останнє державне пароплавство України!» З такими вимогами прийшли до Міністерства інфраструктури України представники кількох громадських організацій.

Аби привернути увагу Міністра до проблеми, активісти вдягнулися у костюм Хом’яка та з рятувальним кругом прогулювалися перед входом до державної установи у той час, коли працівники прямували на роботу.

Біля Мінінфраструктури акція Фото: СтопКор

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» та інших громадських організацій зверталися до Міністра інфраструктури Владислава Криклія, Президента України, Прем’єр-міністра та народних депутатів з проханням звернути увагу на безглузду кадрову політику керівника Українського Дунайського пароплавства та знищення ним ключових підрозділів пароплавства.

Призначення Хомяковим заступниками таких людей, як Андрій Кравцов, у якого є певний конфлікт інтересів з УДП і якого звинувачують у мільйонних боргах перед пароплавством, шокувало працівників УДП.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини