Холодницький: кримінальні провадження повинні вести ті органи, які їх розпочинали

14.07.2016 13:51

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прокоментував перебіг кримінального провадження проти заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина, який напередодні вийшов із СІЗО.

Зокрема, антикорупційний прокурор висловився за те, щоб кримінальні провадження вели ті органи, які їх розпочинали.

"Справа Василишина стала каталізатором проблем по підслідності. Наша позиція чітка і обґрунтована у законодавчому полі. Натомість, коли від інших сторін, окрім образ і нехороших слів, ми не почули жодного законодавчого обґрунтування", - зазначив Холодницький.

"Боротьба з корупцією повинна тривати. Але тривати вона має відповідно до закону. Нехай всі ті органи, які ці справи розпочинають, доводять їх до суду. Це буде справедливо і по відношенню до правоохоронних органів і до суспільства. А коли починаються ігри, що справи починають, а потім через місяць передають НАБУ. І коли НАБУ і антикорупційна прокуратура повинні відповідати за докази, до збору яких вони не були причетні. Це дуже неправильно. Тому бажаю успіху прокуратурі Києва, у провадженні якої знаходиться ця справа. Бажаю довести цю справу до суду і до обвинувального вироку", - сказав антикорупційний прокурор.

Нагадаємо, 12 липня заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина звільнили з-під варти у Лук'янівськову СІЗО.

Як відомо, 8 липня Дніпровський райсуд Києва арештував і призначив заставу в 2 млн 85 тис. грн підозрюваному в отриманні хабаря заступника міністра охорони здоров'я Роману Василишину, якого затримали в ніч на 8 липня під час отриманнях хабара.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X