«Хочуть забрати справу мого життя»: власники МАФів звернулися до Київміськради (відео)

Столичні представники малого бізнесу звернулися до депутатів Київської міської ради з проханням долучити їх до обговорення двох проєктів рішення щодо розміщення тимчасових споруд (МАФів).

mafi zakonoproekt2
Фото: скриншот

«Шановні депутати Київської міської ради! Не підтримуйте ганебні проєкти рішень! Не відбирайте бізнес у звичайних простих людей! Не вірте тим, хто бреше вам, розказуючи, що так буде краще! Ми можемо розповісти, як буде насправді! Ми знаємо, що реально криється за цими проєктами та готові зустрітись і все обговорити!» – наголошено у зверненні.

Зазначимо, 9 червня 2021 року на офіційному порталі Києва були опубліковані два проєкти рішень Київської міської ради щодо правил подальшого функціонування тимчасових споруд. Серед основних змін пропонується доведення зовнішнього вигляду МАФів до єдиного архетипу, запропоновані зони обмеження розміщення ТС (заборона ставити споруди біля метро, зупинок громадського транспорту, перехресть тощо), продаж права розміщення МАФів через систему Prozorro та ін.

Проєкт 1 
Проєкт 2

За словами представників малого бізнесу, розробники даних проєктів рішень пропонують з 01.08.2021 зробити 6000 законних тимчасових споруд незаконними та дозволити міським службам демонтувати їх. Це викликало серйозне занепокоєння у підприємців.

Крім того, вони висловили стурбованість щодо продажу місця розміщення через систему Prozorro, наголосивши, що вбачають тут підґрунтя для корупційної складової.

«Процедуру було розпочато ще у 2013 році. Пройшовши її, підприємці отримали тимчасові документи – перехідні інформаційні талони договору пайової участі. Влада обіцяла, що, отримавши ці документи, підприємці зможуть пройти конкурси та отримати паспорти прив’язки на 5 років. За 5 років влада змогла видати документи лише 1000 підприємців. Так довго – через недосконалість процедури. Тепер правила вирішили змінити та просто знести МАФи, а місця продати на торгах іншим людям. Наскільки чесно проходитимуть ці торги?» – коментує «СтопКору» ініціаторка звернення Тетяна Петренко.

Люди просять у столичних посадовців не позбавляти їх бізнесу та допомогти з коректним переоформленням тимчасових споруд. Вони готові й надалі сплачувати податки до бюджету, ведучи чесну підприємницьку діяльність.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Мережі з’явилися фото незаконних МАФів Кличка і його друзів-поплічників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини