Хмельницькому депутату-агромагнату Андрію Гордійчуку зачитали підозру

22.08.2018 14:32

Активісти «Стоп корупції» зачитали текст громадської підозри депутату Хмельницької ОДА Андрію Гордійчуку. Йому інкримінують шахрайство, зловживання службовим становищем та брехню про реальні статки у декларації. 

 

Усі порушення активісти озвучили через відкрите вікно автівки політика, щойно той виїхав з паркінгу свого будинку. До слова, Гордійчук сидів у салоні свого незадекларованого Мерседеса. Виходити з машини та спілкуватися з активістами Гордійчук вкотре не захотів.

За даними «СтопКору», на совісті Гордійчука факти рейдерства, численні фірми, записані на родичів, а також кримінальні справи.

«Декларація депутата Хмельницької обласної ради та агромагната Андрія Гордійчука привернула увагу НАЗК. За твердженнями багатьох свідків, його розкішний спосіб життя та вражаючий автопарк свідчать про те, що депутат приховує левову частку свого багатства, походження якого викликає багато запитань.

Журналісти оприлюднили факти рейдерства за участю Гордійчука, стало відомо і про кримінальні провадження, в яких він фігурує, а також про записані на родичів фірми та компанії.

Натомість на сесіях обласної ради Хмельниччини депутат Гордійчук з’являється нечасто», – зазначили активісти.

Додамо, що у декларації Гордійчука не вказані транспортні засоби, якими користується він особисто та Єлизавета Сацюк (Гордійчук), з якою він тривалий час перебуваєте у фактичних шлюбних відносинах та проживає однією сім’єю на Мічуріна Печерського району.

Інсайдери нарахували 17 різних авто. Крім того, Гордійчук користується 2-ма гелікоптерами.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини