Хмарочос замість храму: депутат Одеської міськради віджимає землю у парафіян

21.08.2018 11:51

В комуністичні роки церква перебувала майже під забороною та витримувала справжні гоніння. Храми, що були навіть пам’ятниками архітектури, віддавали під обчислювальні центри, склади та навіть конюшні. І хто б міг подумати, що подібна історія може статися в наші дні: в самому серці Одеси старовинний храмовий комплекс зіткнувся зі спробою рейдерства власної території, здається, під багатоповерхову забудову.

«СтопКор» вже висвітлював деталі тривалого конфлікту навколо церковної землі. Нагадаємо, релігійна громада кафедрального Собору Св. Іоанна, розташованого в Одесі, повідомила про неправомірні та образливі дії по відношенню до працівників та майна церкви з боку депутата Одеської міськради Ольги Квасницької. За словами парафіян, з часу входження Квасницької до лав депутатського корпусу вона тероризує релігійну громаду, погрожуючи закрити храм та знести всі церковні споруди.

На думку представників місцевої громади, пані депутат «накинула оком» на земельну ділянку, що належить церкві, і має на меті відведення землі під багатоповерхову житлову забудову.

Варто зазначити, що Удільний провулок Одеси – це одна з найдорожчих земель для забудовників. За одну сотку тут платять і по 50 тисяч американських доларів. Але зносити задля того церкву – це занадто. «СтопкКор» слідкує за розвитком подій.

Деталі гучного конфлікту:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини