Херсонських посадовців ДВС викрили на сприянні рейдерському захопленню багатоквартирного будинку (фото)

11.12.2019 16:09

На Херсонщині співробітники Служби безпеки України викрила посадовців Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції на сприянні у рейдерському захопленні об'єкта незавершеного будівництва.

Чиновники ДВС незаконно здійснили опис та арешт корпоративних прав комерційної структури. Товариство зводило багатоквартирний будинок, який перебував у процесі будівництва для здачі в експлуатацію. Під штучним приводом посадовці занизили експертну оцінку об'єкта та передали на реалізацію до держпідприємства "Сетам", передає пресцентр СБУ.

Чиновники в інтересах фірм, наближених до кримінальних кіл регіону, організували відчуження нерухомості за вартістю приблизно у 10% реальної ціни недобудови. Через дії зловмисників могли постраждати інтереси громадян, які інвестували у будівництво житла. За матеріалами спецслужби, відповідні установили ініціювали процес повернення корпоративних прав законному власнику.

Розпочато кримінальне провадження та оголошено про підозру у вчиненні злочину начальнику Олешківського районного відділу та старшому державному виконавцю Корабельного районного відділу ДВС Херсонщини.

Наразі триває досудове слідство.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X