Хата не на тата: посадовець найбагатшого українського міністерства живе у квартирі, записаній на доньку

01.08.2019 10:07

«Моя адреса – не дім і не вулиця…» – чому директор господарсько-фінансового департаменту Мінагрополітики Баграт Ахіджанов не проживає у задекларованій квартирі та звідки в нього взялось інше помешкання в елітному районі, з якого він щоранку їздить на роботу? Розслідувала Христина Кришиха.

Сам Баграт Рафікович спілкування з медійниками щодо елітних апартаментів уникав та пообіцяв надати всі відповіді на запитання у зручний для себе час. Втім, свого чиновницького слова пан Ахіджанов не дотримав. І на інтерв’ю зі «СтопКором» не погодився.

Ми декілька тижнів поспіль намагалися зв’язатися з Багратом Рафіковичем, телефонували йому на робочі телефони, але там ніхто не підіймає слухавку.

Проте приховане житло чиновника ми таки знайшли в іншій декларації – його старшої дочки Каріни: 113 квадратів. І якщо вже пан Ахіджанов користується майном донечки, то обов’язково мав позначити це у декларації. Але проігнорував цю вимогу.

Пан Ахіджанов проживає в одному з найдорожчих кварталів України

«Відповідно до закону України про очищення влади, відповідно до закону із запобігання корупції, суб’єкт декларування, тобто держслужбовець, обов’язково має вносити такі відомості в декларацію. Це не тільки те майно, яке є правом власності цього суб’єкта, але і те майно, яким він користується», – наголошує начальник юридичного відділу ГО «Стоп корупції» Роксолана Арійончик.

Варто зауважити, це вже не перший скандал такого роду довкола найбагатшого міністерства України: у НАЗК дізнались про незадекларований «чорний бумер» виконувачки обов’язків голови відомства Ольги Трофімцевої. За офіційними даними, пані-урядниця живе на одну зарплату, за неофіційними – мешкає у центрі Києва та їздить на елітному авто з водієм.

Читайте також: Міністр-безхатько: як посадовці ховають майно від декларування

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини