Харківський стопкорівець опікуватиметься громадським контролем управління Держпраці

08.06.2021 11:08

5 червня під час засідання громадської ради при Харківській облдержадміністрації було створено робочу групу з питань громадського контролю діяльності Головного управління Держпраці у Харківській області.  Очолив робочу групу Сергій Усов, голова Харківського регіонального осередку «Стоп корупції». Про це повідомили харківські антикорупціонери.

Громрада при Харківській ОДА. Фото: СтопКор

Засідання громадської ради при ХОДА пройшло в суботу, 5 червня, у конференцзалі Харківської облдержадміністрації. Керівник Харківського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» та заступник комітету законності та правопорядку, ТРО та мобілізації громадської ради при ХОДА Сергій Усов ініціював створення при громраді робочої групи  з громадського контролю управління Держпраці Харківщини.

«До нас неодноразово надходили звернення з проханням встановити громадський контроль з метою уникнення корупційних ризиків в обласному управлінні Держпраці. Ця структура проводить комплексні перевірки 700 суб’єктів підприємницької діяльності в Харківській області. Такі перевірки можуть використовуватися з метою тиску на бізнес», - пояснює Сергій Усов.

Сергій Усов ініціював створення робочої групи з гроадського контролю управління держпраці. Фото: СтопКор

Члени громради одностайно проголосували за створення робочої групи з питань громадського контролю діяльності Головного управління Держпраці у Харківській області. До складу робочої групи увійшли юристи, адвокати, експерти у сфері праці, колишні працівники КРУ та правоохоронці.

Її очолив харківський представник «Стоп корупції» Сергій Усов.

Керівник Харківського регіонального осередку "Стоп корупції" і член Громради при ХОДА Сергій Усов. Фото: СтопКор

Крім того, за ініціативи секретаря громради при ХОДА Олексія Ганжука було створено робочу групу з питань контролю за реконструкцією Шарівського палацо-паркового комплексу. Також активісти підтримали  ініціативу члена Комітету інфраструктури, містобудування, архітектури, енергетики ЖКГ та екології Ігоря Кульшана зі створення робочої групи з питання контролю за очищенням та запобіганням забрудненню річки Уди.

Також активісти Харківщини, які входять до громради при облдержадміністрації, затвердили план роботи на рік.

Зазначимо, представники «Стоп корупції» на Харківщині неодноразово порушували питання про необхідність створення громради при ХОДА. Два роки облдержадміністрація працювала без громадського контролю. Громадська рада при Харківській ОДА створена у лютому 2021 року. Стопкорівець Сергій Усов увійшов до її складу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини