Харківського антикорупціонера обрали заступником голови комітету громради при ОДА

26.03.2021 16:39

25 березня відбулося засідання комітету з питань правопорядку і законності громадської ради при Харківській облдержадміністрації. Заступником голови цього комітету обраний очільник Харківського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Сергій Усов. Про це розповіли в регіональному осередку організації.

Заідання комітету громради при Харківській ОДА. Фото: СтопКор

На засіданні комітету з питань правопорядку і законності, ТРО та мобілізації нещодавно створеної громадської ради при Харківській облдержадміністрації 25 березня обрали керівництво комітету та затвердили основні напрямки роботи.

Очільника харківського регіонального підрозділу «Стоп корупції» обрано заступником голови комітету Громради. Зазначимо, саме цей комітет опікуватиметься питаннями боротьби з корупцією.

«Дякую за довіру», - так прокоментував Сергій Усов своє призначення.

Також члени комітету вирішили взяти під громадський контроль роботу Департаменту ХОДА, що відповідає за взаємодію з правоохоронцями.

Фото: СтопКор

«На засіданні комітету було  прийнято рішення щодо здійснення громадського нагляду за діяльністю Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської облдержадміністрації», - повідомив Сергій Усов.

Стопкорівця Усова як заступника керівника комітету вирішено безпосередньо долучити до цієї роботи.

Він уточнив журналістам «СтопКору», яким чином планує проводити громадський контроль: «Будемо брати участь у колегіях, засіданнях цього Департаменту, проводити громадський аналіз розпоряджень і проєктів документів Департаменту ОДА».

Зазначимо, Харківська область не мала громради при ОДА більш як рік. Перші установчі збори дорадчого органу відбулися 27 лютого 2021 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини