Харків на межі техногенної катастрофи через проблеми на коксовому заводі – подробиці

09.10.2019 13:38

Взимку через морози робота Харківського коксового заводу може зупинитись, причому зупинка може бути аварійною, що призведе до катастрофічних наслідків. Про це розповіла голова профспілки працівників ПрАТ Харківський коксовий завод Лариса Канцедал в коментарі "СтопКору".

Голова профспілки працівників ПрАТ ХКЗ Лариса Канцедал Фото: СтопКор

"На сьогодні стан заводу такий, що ми не впевнені, що переживемо цю зиму. Люди готові на все, однак при перших морозах ймовірною є зупинка заводу, яку не завжди можливо провести нормально. Це може бути якась аварійна ситуація", – наголосила вона.

Зазначимо, що в останні дні ситуація з коксохімом суттєво загострилась. Зокрема, в ніч з 8 на 9 жовтня на заводі проводились слідчі дії – ламались замки, вибивались двері тощо. Активісти "Стоп корупції" були в цей час на місці події та інформували про те, що там відбувається.

Харківський коксовий завод Фото: СтопКор

На ранок 9-го жовтня працівники підприємства зібралися з вимогою виплатити їм п'ятимісячну заборгованість по заробітній платі. До людей вийшов директор підприємства Сергій Кузяра і запевнив, що вже сьогодні зможуть почати виплачувати заборговані попереднім власником Журавським кошти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини