Хабарники Вишгорода у небезпеці: у місті відкрили осередок ГО “Стоп корупції”

20.06.2019 13:15
Хабарники Вишгорода у небезпеці: у місті відкрили осередок ГО “Стоп корупції”

"Шеф, всьо пропало". Корупціонери Вишгорода у небезпеці, у місті відкрили офіс ГО "Стоп корупції".

Очолив представництво Станіслав Шахрозан.

Активісти й журналісти  ГО "Стоп корупції" провели серію розслідувань щодо порушень в роботі місцевих чиновників. Особливої уваги вартий міський голова Момот, який взяв найбільший хабар в історії України та його заступник, який наразі перебуває під слідством за зберігання наркотичних речовин.

"На думку місцевої громади, з якою ми погоджуємось, ці люди не гідні обіймати керівні посади в Україні та повинні зупинити свої зловживання. З метою запобігання корупційним явищам ми хочемо створити тут місцевий осередок", – розповіли активісти ГО "Стоп корупції".

"Ми вже давно взаємодіємо з місцевими активістами. Фокус їхньої уваги – тендерні закупівлі, комунальне господарство, транспортні перевезення, земельна сфера, незаконні забудови. Кістяк майбутнього осередку – вчорашні студенти вищих навчальних закладів. З правильним баченням майбутнього свого міста. Приємно, що ці молоді люди вирішили стати частиною нашої команди! Будемо підтримувати їх медійно, юридично та іншими осередками "СтопКору". Проблеми усюди схожі. Сам на сам з крадіями важко. Разом зробимо більше", – зазначив координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X