Хабарі та наркотики: влада Вишгорода – на лаві підсудних

13.02.2019 12:23

Суд оголошує перерву на три місяці.

Шевченківський районний суд Києва протягом трьох місяців збирається вивчати докази у справі про корупцію міського голови Вишгорода Момота. Наступне засідання відбудеться 16 травня. Таке рішення Феміда ухвалила у середу вранці. Про це із зали суду повідомляє активіст "Стоп корупції" Юрій Цибенко, який слідкував за судовим процесом.

Справа про найбільший в історії України хабар, в якій фігурує вишгородський міський голова пан Олексій Момот, тягнеться уже третій рік. Момот разом із чотирма спільниками вимагав від представника будівельної фірми неправомірну вигоду в сумі 300 тис. дол., а також приміщення площею 4 тис. кв. м у новобудові.

Кілька разів провадження передавали від однієї прокуратури до іншої.

Паралельно мало відбутись слухання у справі заступника мера Вишгорода Трохима Іванова, якому інкримінують збут наркотиків та розкрадання бюджетних коштів. Утім засідання перенесли, бо підозрюваних застряг у заторах.

Нагадаємо, восени 2017 року під час обшуку житла посадовця оперативники вилучили кокаїн, амфетамін, марихуану та документацію, яка свідчить про реалізацію заборонених речовин. Проти чиновника відкрито два кримінальні провадження.

Коментарі


X