Хабарі та наркотики: влада Вишгорода – на лаві підсудних

13.02.2019 12:23

Суд оголошує перерву на три місяці.

Шевченківський районний суд Києва протягом трьох місяців збирається вивчати докази у справі про корупцію міського голови Вишгорода Момота. Наступне засідання відбудеться 16 травня. Таке рішення Феміда ухвалила у середу вранці. Про це із зали суду повідомляє активіст "Стоп корупції" Юрій Цибенко, який слідкував за судовим процесом.

Справа про найбільший в історії України хабар, в якій фігурує вишгородський міський голова пан Олексій Момот, тягнеться уже третій рік. Момот разом із чотирма спільниками вимагав від представника будівельної фірми неправомірну вигоду в сумі 300 тис. дол., а також приміщення площею 4 тис. кв. м у новобудові.

Кілька разів провадження передавали від однієї прокуратури до іншої.

Паралельно мало відбутись слухання у справі заступника мера Вишгорода Трохима Іванова, якому інкримінують збут наркотиків та розкрадання бюджетних коштів. Утім засідання перенесли, бо підозрюваних застряг у заторах.

Нагадаємо, восени 2017 року під час обшуку житла посадовця оперативники вилучили кокаїн, амфетамін, марихуану та документацію, яка свідчить про реалізацію заборонених речовин. Проти чиновника відкрито два кримінальні провадження.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X