Хабар за сприяння у переміщенні анаболіків через держкордон – ДБР повідомило про підозру прикордоннику

30.07.2020 17:42

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру інспектору прикордонслужби відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загон, який 17 березня цього року одержав від цивільної особи 500 доларів США за сприяння у безперешкодному переміщенні через державний кордон України анаболічних медичних препаратів поза митним та прикордонним контролем.

Таким чином, він підозрюється в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Чернівецького гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід - відділ внутрішньої безпеки Чернівецького прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X