Gucci пожертвує півмільйона доларів на вакцину від COVID-19

Італійський бренд Gucci виділить не менше ніж 500 тисяч доларів на постачання й поширення вакцини від коронавірусу серед уразливих людей у всьому світі. Про це повідомляє видання Reuters. За словами інсайдерів, гроші виділять Дитячому фонду ООН (UNICEF), який підтримує ініціативу ВООЗ із масової вакцинації COVAX та групу GAVI, передає "OBOZREVATEL".

GUCCI
Фото: wikipedia.org

"Глобальний рівноправний доступ до вакцини, за допомогою якої можуть бути захищені медичні працівники і ті, хто піддається найбільшому ризику, – це єдиний спосіб пом'якшити вплив пандемії на здоров'я населення і економіку, і саме для цього призначена COVAX", – пояснює Gucci.

Бренд також звернувся до шанувальників з пропозицією зробити пожертвування через платформу проєкту #GucciCommunity, що об'єднує художників, музикантів, блогерів та інших креативних людей заради спільних цілей. Компанія зі збору коштів триватиме до 26 грудня.

Нагадаємо, в березні Gucci зробив благодійний внесок в розмірі €2 млн. до Департаменту захисту громадян Італії, а також в Міжнародний фонд боротьби з коронавірусом. Засоби порівну розподілили між двома організаціями.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Полтаві від COVID-19 помер відомий дитячий хірург.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини