Губарєв підтримав Зеленського: “Він прийде до влади і зробить “ДНР” незалежною державою”, – кадри

11.04.2019 11:24

Колишній "народний губернатор" Донеччини, одіозний Павло Губарєв висловив надію на перемогу "Зе" в президентських перегонах.

У Мережі з'явилося відео, де один з "батьків-засновників" "Донецької республіки" Павло Губарєв критикує діяльність Петра Порошенка на посаді президента України й нахвалює Володимира Зеленського. Про це повідомляє "Діалог.UA".

"Якщо оцінювати його (Порошенка – ред.) як будівельника Української національної держави, то можна його і позитивно оцінити. Але цей ворожий проект неприйнятний для Росії", – поскаржився Губарєв.

На думку "народного губернатора", народ втомився від чинного президента і пов'язує надії з Володимиром Зеленським. Він упевнений, що українцям імпонує бажання "Зе" домовлятися про мир з Путіним і розв'язувати проблему з Донбасом мирним шляхом. Губарєв вважає, що для досягнення миру необхідний компроміс.

"Ми на поступки не підемо, продовжимо будувати в Донецьку незалежну державу, на поступки повинна піти Україна – визнати незалежність, прописати в Конституції наші права", – упевнений сепаратист. І на закінчення заявляє, що впевнений в існуванні "істотних сил", які стоять за Зеленським і готові "захистити" його перемогу на виборах.

"Україна стане конфедерацією", – мріє Губарєв.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини