Гризлов: “Київська влада робить все, щоб загострити конфлікт з Донбасом”

25.11.2020 19:53

Представник РФ в ТКГ по врегулюванню ситуації на Донбасі Борис Гризлов після чергового засідання заявив, що Україна намагається загострити конфлікт. Про це повідомляє "ТАСС", передає "УП".

Gryzlov
Фото: http://rucompromat.com

"Підсумки зустрічі показали, що київська влада робить все, щоб загострити конфлікт з Донбасом. Чинне керівництво України обіцяло виконати Мінські угоди і забезпечити мир в Донбасі протягом року. Рік пройшов, а результату немає. Наявна тенденція переходу української сторони від публічної демагогії до організації медійних провокацій", - заявив Гризлов.

Нагадаємо, 24 листопада Представник Росії у Тристоронній контактній групі підтримав план дій, запропонований представниками ОРДЛОУ, що мешкають на території, тимчасово непідконтрольній уряду України.

10 листопада повідомлялося, що український "План дій" у ТКГ щодо Донбасу взято за основу, але про конкретні результати говорити зарано.

Українська сторона підготувала для ТКГ "План спільних кроків" із пропозицією повного припинення конфлікту й демілітаризації окремих районів Донецької та Луганської областей на початку 2021 року, аби створити умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Кремлі заперечують можливу розмову між Путіним та Зеленським найближчим часом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X