Гриневецький брав участь у з’їзді сепаратистів та голосував за диктаторські закони

29.11.2020 23:48

Президент України Волоимир Зеленський, який на виборах обіцяв привести нових людей, продовжує повертати старі забруднені "кадри". Так Зеленський призначив керівником адміністрації Одеської області людину, яку не можна призначати на будь-яку посаду. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на блог Єгора Соболєва.

Gryneveckii i Zeleskii
Фото: ОПУ

Згідно закону "Про очищення влади", ухвалення якого ми домоглися у 2014 році, впродовж 10 років заборонено брати на державну службу, зокрема, і всіх колишніх комуністичних керівників.

Сергій Гриневецький був першим секретарем Роздільнянського райкому Компартії і за законом є люстрованим, який би папірець він не приніс. Його участь у сепаратистському з'їзді у Сєвєродонецьку у 2004 році, як і голосування за "диктаторські закони" у 2014-ому лише підтвердили, що таких не можна допускати до державної служби.

Нинішній Президент, який на виборах обіцяв привести нових людей, продовжує повертати старі забруднені "кадри". Гальмуючи розвиток цілої країни. У регіоні, що має особливе значення для незалежності України.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, заступник Єрмака заявив, що Ситник має залишити посаду голови НАБУ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X