Група нардепів від “СН” їдуть на 8 березня у “відрядження” до Туреччини

26.02.2021 18:25

Довгі вихідні 6, 7 і 8 березня група нардепів від фракції "Слуга народу" проведе у Стамбулі у "відрядженні за власний рахунок". Про це заступник голови фракції "Слуга народу" розповіла в коментарі "Обозревателю", передає "Прямий".

Sluga narodu
Фото: my.ua

"У цьому році у депутатів моєї депутатської групи (10 людей) буде відрядження до Туреччини, Стамбул. Ми будемо мати досить цікаву програму, в тому числі запланована зустріч з Вселенським патріархом. Будемо раді йому особисто передати запрошення в Україну, відвідати Київ на 30-ю річницю незалежності України", – сказала Кравчук.

Також у нардепів заплановано зустрічі з турецькими парламентаріями та візит до ліцею імені Тараса Шевченка напередодні дня народження поета. Дирекції ліцею підготували подарунки у вигляді українських книг.

"Це буде більше робоче святкування. Це відрядження, але ми їдемо за свій рахунок. Звичайно, скористаємося можливістю і в вихідний день відвідаємо головні визначні пам’ятки. Для мене це буде перший візит до Стамбулу, не тільки робочі зустрічі цікаві, а й просто побачити історичні місця", – додала Кравчук.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент збільшив штат РНБО.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини