Гройсман засудив рейдерське захоплення Одеського медуніверситету (ВІДЕО)

11.09.2018 11:22

«Хто займається рейдерськими захопленнями - мають відповідати за законами України», - так прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував скандальну ситуацію навколо Одеського медуніверситету. Про це голова уряду сказав під час підходу до преси в Одесі.

"Є закон. Якщо хтось щось захоплює - спортсмени, не працівники університету і так далі, для них - покарання як для рейдерів. Ви знаєте мою позицію - обличчям в підлогу. Далі - в райвідділ поліції, а далі треба розбиратись по закону. Закон має бути повністю дотриманий всіма сторонами", - наголосив прем‘єр міністр Володимир Гройсман.

Зазначимо, що виш спочатку атакували аудтори з МОЗУ, які шукали фінансові порушення в роботі ректора Валерія Запорожана. Потім будівлю навчального закладу захопили тітушки. Виш штурмували, захоплювали, «заміновували». Робочий процес і вступна кампанія були під загрозою. Кабінет ректора окупували молодичики спортивної статури. МОЗ своїм наказом усунув незмінного ректора Запорожана з посади. На його місце призначили Костянтина Аймедова. Проректорство доручили колишній працівниці МОЗу - Владлені Дубініній.
7 вересня МОЗ визнав Дубініну - в.о. ректора.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини