Гроші впали з неба? У декларації посадовця Мінагрополітики виявили мільйонні рахунки невідомого походження

30.07.2019 10:00

Здається, українців вже важко здивувати «епік фейлами» високопосадовців. Хтось використовує у схемах приховування статків дальніх родичів, друзів і навіть водіїв. А хтось, як очільник одного з департаментів найбагатшого українського міністерства – Баграт Ахіджанов, замітає сліди не так ретельно. Про «чорні діри» в декларації посадовця дізнавалась Христина Кришиха.

Баграт Рафікович Ахіджанов – директор господарсько-фінансового департаменту в Міністерстві аграрної політики та продовольства – найзаможнішого з вітчизняних міністерств.

Майже усе своє життя Баграт Рафікович працював на державній службі. Бізнесом не займався. І сьогодні зареєстрованих на ім'я чиновника фірм ми не знаходимо.

З відкритих джерел лише бачимо, що крім роботи в міністерстві Баграт Ахіджанов задіяний у лавах наглядової ради державного публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд». Тому великих статків у цього чиновника в принципі не передбачено.

Пан Ахіджанов усе життя працює на державній службі

Але ось у декларації за минулий рік спостерігаємо на рахунках у Баграта Рафіковича і його дружини Жанни в різних банках понад 3 мільйони гривень, майже 70 тисяч доларів та ще 23 тисячі у євро. А окрім цього, у пані Ахіджанової – ще 800 тисяч гривень готівкою.

А тепер звернімо увагу на зарплату можновладця. На місяць – приблизно 37 тисяч гривень, а за рік це лише трохи менше ніж півмільйона. Майже такий самий дохід і в дружини.

При цьому зареєстрованого бізнесу на ім'я дружини ми також не знаходимо. Тож звідки такі суми у подружжя – загадка.

Зауважимо, найбагатше міністерство України, Мінагрополітики та продовольства, приховує за своїми дверима чимало подібних таємниць. Зокрема, нещодавно «СтопКор» розслідував, які саме справи «вирішує» у відомстві помічниця нардепа та на чиєму BMW їздить очільниця міністерства Ольга Трофімцева.

Більше за цією темою: Перша леді Мінагрополітики: що приховує Ольга Трофімцева?

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини