Гроші не пахнуть – за що вимагав хабар майже в 5 мільйонів директор звалища у Львові

02.04.2019 13:07

Директор КП “Збиранка” у Львові вимагав гроші в підприємця за визнання його переможцем у відкритих торгіах та підписання з ним договору щодо постачання вапна. Про це повідомляють в прес-службі управління СБУ у Львівській області.

Фото: СБУ

Оперативники СБУ встановили, що директор організував схему фіктивного постачання вапна на станцію очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища. Він вимагав від місцевого підприємця гроші за визнання його переможцем відкритих торгів та підписання з ним договору постачання вапна з подальшою фальсифікацією бухгалтерської документації за умовно поставлену продукцію.

Фото: СБУ

Насправді Пугач планував використовувати тільки третину передбаченої технологіями кількості вапна і "наварити" 65% від суми перерахованих коштів за фактично поставлений товар, а також отримати "відкат" із кожного поставленого кілограма вапна.

За висновком експертів, діяльність чиновника могла призвести до виникнення НП з тяжкими наслідками у сфері екологічної безпеки.

Правоохоронці затримали директора на робочому місці при отриманні частини хабара в розмірі понад 400 тисяч гривень. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового утримання.

Перевіряється причетність інших чиновників Львівської міськради до створення протиправного механізму в екологічній сфері, який міг призвести до забруднення ґрунту та підземних вод, нанесення шкоди навколишньому середовищу, життю і здоров'ю людей.

Як зазначає видання "Сьогодні", Віталій Пугач – в минулому професійний військовий, очолює ЛКП "Збиранка" з березня 2017 року. З 2009 року працював у Львівській міській раді на різних керівних посадах.

2012 – 2014 рр. – головний спеціаліст відділу житлової політики, благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами одного з управлінь в ЛОДА.

2014 – 2016 рр. – директор з управління нерухомістю ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького.

Читайте також: "Аудитори виявили на КП “Дніпроводоканал” збитки на мільйони гривень".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини