Гроші маю – людей підкупляю. На Закарпатті мільйонер та кандидат в нардепи Андріїв скуповує голоси виборців по 500 гривень (ВІДЕО)

21.07.2019 15:04

У місті Чоп Закарпатської області, до рук активістів громадської ініціативи “Стоп політичній корупції” потрапили списки виборців, які продали свої голоси за кандидата в народні депутати та брата мера Ужгорода Андрія Андріїва. Про це повідомив правозахисник Роман Литвин.

“У процесі моніторингу порушень виборчого законодавства на Закарпатті, а безпосередньо в 68 виборчому окрузі, до нас потрапили списки людей, котрі готові продати свій голос конкретному кандидату за 500 грн ”, – розповів він.

Щоб переконатись у справжності списків, активісти обдзвонили декілька випадкових номерів. Люди підтвердили інформацію й повідомили, що дійсно очікують на кошти від кандидата.

“Ми продзвонили в хаотичному порядку людей, які підтвердили, що дійсно чекають на гроші від штабу кагдидата по одномандатному мажоритарному окрузі Андрія Андріїва. Ці факти були зафіксовані на відео та передані до ГУ НП в Закарпатській області”, – додав Литвин.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження. Слідчі дії тривають.

Андрій Андріїв - брат мера Ужгорода та кандидат в нардепи декларує мільйонні статки

Зазначимо, що раніше журналісти з’ясували, що родині Андріївих належить ресторан у центрі Відня, вартістю понад мільйон євро. Якими ще статками обросла сім’я скромних Закарпатських чиновників, читайте в матеріалі: “МАЖОРитарщик на мільйони: що у своїй декларації приховав Андріїв, кандидат з Ужгорода”.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: "Я голова – мені можна": у Лисичанську голова ДВК отримав гроші від кандидата Сухова (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини