Громадянин Росії хотів підкупити чернігівських прикордонників

25.01.2020 18:25

Росіянин намагався дати хабаря прикордонникам, але військовослужбовці ДПСУ продовжують показувати нульову толерантність до корупції, повідомляють у Чернігівському прикордонному загоні.

Сьогодні вночі на в'їзд до України в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" прибув рейсовий автобус "Москва – Тирасполь".

Серед пасажирів перебував 44-річний громадянин Росії. Під час проходження паспортного контролю прикордонним нарядом встановлено наявність у цього чоловіка ще й українського громадянства. Не довго думаючи, чоловік спробував дати хабар у розмірі 3000 російських рублів прикордоннику, таким чином намагаючись уникнути адміністративної відповідальності, передає "Новий Чернігів".

Правопорушника було попереджено про кримінальну відповідальність за статтею 369 "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі" Кримінального Кодексу України.

Про виявлені злочинні дії повідомлено правоохоронні органи України.

До речі, це вже третя за тиждень спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X