Громадський контроль бюджету: «Стоп корупції» на Тернопільщині інспектує сесію Бережанської ради

Познайомилися з новим головою ОТГ, відвідали сесію. 21 грудня активісти новоствореного тернопільського осередку «Стоп корупції» завітали на надважливу сесію міської ради Бережанської об’єднаної територіальної громади, де розглядали питання бюджету. Про це повідомив керівник Тернопільського обласного відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Микола Сивирин.

Перше засідання 2 сесії Бережанської міської ради VIII скликання. Фото: СтопКор

«Місцеві депутати затвердили проєкт місцевого бюджету на 2021 рік. Левову частку надходжень направили на медичні потреби. Хоча лунали пропозиції від представників Федерації футболу України спрямувати соціальні виплати саме на розвиток спорту», — зазначив Сивирин.

Він пояснив, що у попередньому скликанні Бережанської місцевої ради більшість депутатів належали до потужного в регіоні «футбольного лобі». Тому більша частина місцевого бюджету спрямовувалась саме на спорт. Новообраний міський голова Ростислав Бортник підкреслив пріоритетність підтримки саме медичної галузі в умовах пандемії.

Активісти "Стоп корупції" інспектують сесію Бережанської міської ради. Фото: СтопКор

Всього на сесію було винесено 36 питань порядку денного. Обранці внесли корективи до поточного  бюджету 2020 року Бережанської міської територіальної громади, Надрічнянської та Жовнівської сільських рад. Затвердили низку соціальних програм, зокрема з надання адресної грошової допомоги жителям; Програму запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності; Програму фінансової підтримки «Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» і підтримки комунальних закладів охорони здоров’я тощо.

Порядок денний 2 сесії Бережанської міської ради восьмого скликання. Фото: СтопКор

Керівник обласного підрозділу «Стоп корупції» Микола Сивирин завітав до новообраного міського голови.

Активіст розповів очільнику ОТГ про новостворений осередок відомої антикорупційної організації та окреслив задачі і плани щодо громадського контролю в регіоні.

Зазначимо, днями ВГО «Стоп корупції» офіційно відкрила обласний відокремлений підрозділ на Тернопільщині. Це вже вісімдесят другий осередок антикорупційної організації.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини