Громадськість і бізнес представлять пропозиції щодо роботи Антирейдерської міжвідомчої ради при Президентові України

02.09.2020 13:49

3 вересня о 16.00 в медіацентрі «СтопКор» (вул. Предславинська, 43/2, 4-й поверх) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Антирейдерська міжвідомча рада з захисту бізнесу при Президентові України: пропозиції щодо механізму і регламенту роботи».

zahist biznesu
Фото: biz.liga.net

Учасники круглого столу (представники бізнесу, громадськості, політичні діячі) запрошують до обговорення конкретних пропозицій зі створення Антирейдерської міжвідомчої ради із захисту бізнесу при Президентові України: її складу, механізмів роботи, функціоналу і регламенту роботи.

Ініціативу представників бізнесу зі створення Антирейдерської міжвідомчої ради підтримав Володимир Зеленський. 28 серпня під час зустрічі з представниками бізнесу на Черкащині відома благодійниця Людмила Русаліна оприлюднила керманичу держави ініціативу зі створення спеціальної Ради при Президентові України із захисту бізнесу. Жінка кілька років потерпає від рейдерських нападів на бізнес, а також погроз замовним убивством.

Ця проблема набула критичної ваги та потребує комплексного розв'язання, упевнені представники бізнесу. Раніше з такою ініціативою у відкритому зверненні до гаранта Конституції виступили учасники круглого столу «Бізнес під прицілом», який відбувся у медіацентрі «СтопКор» 9 липня за участі представників бізнесу, громадськості, керівників Антирейдерської комісії Мін’юсту, народних депутатів тощо. Представники українського бізнес-сегмента, які постраждали від рейдерства та загроз здоров’ю та життю, дійшли висновку про системність і масовість проблеми та висловили готовність ініціювати створення спеціального міжвідомчого органу за участі представників державних інституцій, бізнесу і громадськості, який мав би системно контролювати захист бізнесу.

Запрошені:

1. Представники Офісу Президента України
2. Офіс протидії рейдерству Мін'юсту
3. Представники бізнес-асоціацій
4. Народні депутати
5. Рада бізнес-омбудсмена
6. Науковці
7. МВС
8. Представники бізнесу
9. Громадські діячі

Запрошуємо представників ЗМІ, громадськості, політикуму долучитися до дискусії. Акредитація за телефоном: 067 113 01 60 (Наталія).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини