Громадські організації звернулись до Зеленського з проханням підтримати ініціативу створення проекту “Люди до людей”

12.06.2019 20:07

12 червня в Києві відбулась прес-конференція, на якій представники громадськості Донеччини й Луганщини, а також українських неурядових організацій офіційно звернулись до новообраної влади щодо ініціювання та створення умов для формування системного підходу у розвитку територій, що постраждали від воєнних дій. Про це повідомила журналіст "СтопКору" Наталя Дігтяр.

Ініціатором заходу виступила президент ГО "Конгрес жінок світу" Тетяна Щербак.

Також до участі був запрошений координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала разом із координатором правозахисного сектору Ігорем Бондарчуком та засновницею благодійного фонду “Разом” Людмилою Русаліною, голова громадської спілки "Міжнародна Асоціація "Євростратегія" Леонід Ігнатьєв, голова благодійного фонду "Мистецька ініціатива" Ігор Корж, голова громадської спілки "Рада Соціального Інвестування" Сергій Суднік, довірена особа ГО "Громадський рух "Соціальна єдність" Євген Охріменко.

На прес-конференції була озвучена ініціатива створення нового проекту, покликаного сприяти врегулюванню конфлікту на Донбасі.

"Як зазначив президент Зеленський, мир на Донбасі інтегрується через відновлення територій і повернення людей, спираючись на світові практики врегулювання наслідків військових конфліктів, запроваджуючи та залучаючи інноваційні інформаційні технології. Ми хочемо ініціювати та закликати розглянути проект, який може бути названий "Люди до людей". Це єдиний міжнародний фонд, який працюватиме задля відновлення територій України", – наголосила Тетяна Щербак.

Вона також офіційно звернулась до глави держави.

"Звертаємось до пана президента з проханням щодо його звернення до міжнародних донорських організацій для підтримки цієї ініціативи", – сказала Щербак.

Крім того, учасники заходу наголосили на необхідності спрямовувати кошти на благодійність.

"Все, що сьогодні приходить в Україну як допомога (на розвиток інфраструктури тощо) – усюди має бути соціальна складова, тобто кошти, які підуть на благодійність", – додав Ігор Корж під час свого виступу.

Зазначимо, раніше організатори заходу наголошували на таких завданнях проекту:
- запровадити якісно новий підхід в системі управління проектів, які спрямовані на якісну реалізацію стратегії розвитку територій;
- запропонувати світу нові процедури та практики, тренди, які пов’язані з поверненням територій та людей;
- залучити максимальну кількість ресурсів для реалізації проектів розвитку територій;
- сприяти створенню таких соціальних та економічних умов на територіях постраждалих внаслідок конфлікту, які дозволять повернути людей у свої домівки без додаткового ресурсного навантаження;
- сприяти створенню особливих умов для міжнародного бізнесу та фінансових установ з метою відновлення довіри (прозорі умови та відсутність корупції) для залучення інвестицій в економіку України;
- запровадити нові підходи в реалізації інформаційно-комунікаційної стратегії на територіях Донецької та Луганської областей щодо постійного діалогу влади з бізнесом, громадами та звичайними громадянами;
- створити нові робочі місця та належні умови відновлення сприятливого бізнес-клімату;
- відновити реалізацію важливих для регіону та ОТГ Луганщини й Донеччини соціально-інфраструктурних проектів.

Читайте також: "Життя людини за вантажівку з піском – на Київщині піщаний браконьєр наїхав КамАЗом на активіста (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини