Громадські активісти зафіксували незаконну вирубку лісу на Донеччині (відео)

27.01.2020 10:42

Прифронтова Донеччина: Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Олександрівка, Костянтинівка та Курахове – десь лінія розмежування проходить ближче, десь далі. Та яку ще небезпеку ховають у собі ліси й степи Донбасу? І хто покриває браконьєрське випилювання дерев на територіях, де відбувались бойові дії? Дивіться в ексклюзивному репортажі Кирила Вольного.

Місцеві жителі та єгері почали бити на сполох через масове браконьєрське вирубування лісів, що безкарно відбувається тут останні 4 роки. Під пили чорних лісорубів потрапляють лісосмуги та ліси Донеччини. Тож команда «СтопКору» вирушила у відрядження.

Дістатися Донеччини найпростіше залізницею. Найближче місто до лінії розмежування, куди можна доїхати потягом – Костянтинівка. Далі – тільки автівкою.

Шлях знімальної групи пролягає через Святогірськ, де у ГО «Стоп корупції» є осередок, до слова, дуже активний. Саме Володимир, який очолює осередок, став нашим провідником та інсайдером у цьому розслідуванні.

Знімальна група "СтопКору" прибула до Святогірська

До речі, на відміну від громадських активістів, правоохоронці на свавілля «чорних» лісорубів просто закривають очі.

«Поліція знає, що на це реагувати не треба, тому що дядько приїде і все «порішає». Прокуратура вдає, що в неї такої функції немає і це справа поліції, нехай вона це й розглядає», – коментує керівник Святогірського підрозділу «Стоп корупції» Володимир Рибалкін.

За словами Володимира, у злочинній схемі задіяні як місцеві лісники та нелегальні дроворуби, так і працівники правоохоронних органів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини