Ґрета Тунберг публічно вибачилася за заклик “страчувати” політиків

15.12.2019 15:51

Активістка зі Швеції Ґрета Тунберг публічно вибачилася за свій заклик "страчувати" політиків. Дівчина сказала, що у шведській мові такий вираз означає не "розстріляти", а притягнути до відповідальності.

Про це вона написала у своєму Twitter, передає УНН.

"Вчора я сказала, що ми повинні притягнути до відповідальності наших лідерів, і, на жаль, сказала "поставити їх на стіну". Швецькою: "att ställa någon mot väggen" (ставити когось до стіни) означає притягнути когось до відповідальності", - зазначила Тунберг.

Активістка додала, що вона і весь шкільний страйковий рух проти насилля.

"... імпровізувати виступи другою мовою. Але звичайно прошу вибачення, якщо хтось це неправильно зрозумів. Я можу висловити той факт, що я - як і весь шкільний страйковий рух - проти будь-якої можливої форми насильства. Само собою зрозуміло, але я все одно говорю", - додала вона.

Нагадаємо, Ґрета Тунберг виступила на екопротесті в Турині, присвяченому саміту Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (COP-25). Там вона заявила, що екоактивіст мають продовжувати тиск на політиків, щоб ті відповідали за свої вчинки.

"Ми подбаємо про те, щоб поставити їх до стіни, й вони змушені будуть виконувати свою роботу, щоб захистити наше майбутнє", - наголосила Тунберг.

ЇЇ заклик про стіну набув широкого резонансу, так як у багатьох мовах він означає розстріл.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X