Гранцева захоплює керування столичним ЖК? Мешканці заявляють про рейдерську атаку

Скандально відома Діана Гранцева, яка конкурувала з Кличком на останніх мерських виборах, засвітилась у черговому рейдерському скандалі. Її фірма «Затишна Оселя» намагається захопити керування майном ЖК на столичній Оболоні. Договір з управляючою компанією переуклали без відома мешканців. Як рейдери вводять в оману власників квартир і «віджимають» ЖК? І до чого тут «зашкварна» політикиня? Розслідувала Марія Гураль.

Діана Гранцева відома в столиці не тільки своїми політичними амбіціями, а й гучними рейдерськими скандалами. Зокрема, їй закидають спробу «віджати» житловий комплекс на столичній Оболоні.

Ідеться про житловий комплекс «Парк Стоун» на вулиці Героїв Сталінграда, 2Д із чудовим краєвидом на дніпровські пейзажі. З 2013-го його обслуговувала компанія «Парк-Стоун Сервіс». Але цьогоріч за управління майном комплексу розгорілася запекла боротьба. Адже на нього накинула оком одіозна екскандидатка у мери Києва Гранцева.

grantseva2
Діана Гранцева раніше вже фігурувала в рейдерських скандалах Фото: скриншот

Гранцева є засновницею ТОВ УК «Затишна Оселя», яке прагне управляти майном ЖК

Як розповідає виконувач обов’язків керівника компанії «Парк-Стоун Сервіс» Віктор Галасюк, зацікавлена група осіб з боку управляючої компанії «Затишна оселя» намагаються реалізувати рейдерське захоплення ЖК.

Для цього шляхом різних маніпуляцій рейдери негативно налаштовують мешканців, значна частина з яких орендує помешкання.

«Як з'ясувалося, 1 липня ініціативна група комплексу влаштувала збори, де вирішила переукласти договір із керуючою компанією «Затишна Оселя». І все б нічого, але деякі власники квартир та інших приміщень у ЖК запевняють: повідомлення про скликання засідання не отримували», – зазначає журналістка Марія Гураль.

Як Гранцева та її компанія вводять в оману мешканців?

За словами власника приміщень пана Андрія, представники «Затишної Оселі» начебто провели презентацію, щоб прорекламувати себе й показати, що вони планують зробити у комплексі. При цьому запевнили обурених мешканців, що жодного голосування не буде.

Однак згодом все ж оформили протокол зборів власників, який ініціативна група спрямувала до КМДА. Як пересвідчилися журналісти, цей документ зараз є на офіційному сайті. І в ньому зазначено, що з 1 жовтня управителем цього будинку буде саме «Затишна оселя» Гранцевої.

Park Stone 1
Достовірність даних у протоколі не перевіряли Фото: скриншот

А директорка компанії Наталія Козачук запевняє: процедура з переоформлення документів буцімто законна.

«Рішення приймається не на зборах, а через 15 днів після того, як відбувається повний підрахунок голосів, так само, як при створенні ОСББ. Є термін у 2 тижні, поки проводиться підрахунок голосів», – стверджує вона.

От тільки мешканці наголошують, що жодного голосування за зміну управляючої компанії на зборах не було.

До того ж власникам не дали змоги навіть внести пропозиції щодо складу ініціативної групи, яка проводила збори. Та й сам договір ніхто в очі не бачив. Врешті його підписали тільки 9 осіб від імені всього будинку.

Нагадаємо:

  • Засновницею «Затишної оселі» є Діана Гранцева. Відомо, що в жовтні 2020 року жінка балотувалась у мери столиці. Ще тоді ЗМІ писали про рейдерський скандал, у якому засвітилася амбітна політикиня.
  • У 2020 році група осіб на чолі з Гранцевою вирішила під гаслом отримання «зеленого» тарифу прокласти нову лінію електромережі у котеджному селищі Северинівка під Києвом й захопити комунікації. Хоча інші жителі були категорично проти.
  • Відомо також, що пані Діана є дружиною Івана Гранцева – адвоката з орбіти одіозного Андрія Портнова.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини