Гра в імітацію: Антирейдерський штаб Харківщини самоусунувся від захисту аграріїв, що потерпають від «Доброго господаря»

18.12.2018 09:31

Зважаючи на всі дивні й загадкові обставини, що супроводжували судовий процес та суперечливі рішення у справі «віджиму» найманцями Анни Камінської врожаю соняшника ТОВ «Фермер-Агро», а ще – на те, що група рейдерів працює спільно зі співробітниками СБУ, громадська організація «Стоп Корупції» звернулася до губернатора Харківської області, завдяки чому 13 грудня відбулося термінове засідання Антирейдерського штабу.

Однак назвати цю нараду продуктивною важко. Зокрема, голова антирейдерської комісії проголосив наступне: «Насколько я понимаю, и комиссия подтвердит мои слова о том, что есть понятие незаконченного производства, о котором вы говорили так долго и которое было произведено предприятием, которое вы представляете, насколько я понимаю, правильно? Поэтому безусловно по всем правильным позициям незаконченное производство закрывается именно тем предприятием, которое начинало делать» (мова й стиль мовлення оригіналу збережені).

Представники штабу, які наділені правом вплинути на ситуацію і не допустити рейдерського захоплення, були досить стримані у висловлюваннях. І жодного конкретного рішення, зрештою, не винесли. Таким чином вони самоусунулися від допомоги бізнесу та захисту його від рейдерів.

«Я прийняв участь у засіданні антирейдерського штабу і прийшов до висновку, що цей орган взагалі не дієвий, по своїй суті просто відбувається імітація такої активної діяльності, але по факту бізнес залишається сам на сам з рейдерами і на сьогоднішній день існує тільки один вихід із цієї ситуації – це громадські організації, які консолідовано можуть протистояти цьому явищу», - резюмує голова ГО «Асоціація протидії агрорейдерству» Руслан Лінда.

Подробиці гучних подій на Харківщині в сюжеті Наталі Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини