“Готуйтеся тоді вдома помирати”, – Голубовська про обов’язкове введення нового локдауну

31.03.2021 17:45

Україні через ситуацію з COVID-19 не обійтися без локдауну, оскільки іншими способами протидіяти поширенню інфекції вже неможливо. Про це в інтерв'ю "УНН" заявила лікарка-інфекціоністка, позаштатна радниця Міністерства охорони здоров'я України Ольга Голубовська, передає "OBOZREVATEL".

Golubovskaya
Фото: Вгору

"Зараз потрібно готуватися до майбутнього. Вже з коронавірусом нічого не зробити", – сказала вона.

Експертка вважає, що лікарням потрібно запасатися балонами з киснем і "просто рятувати людей".

"Протидія вже неможлива, тестування вже неможливе. Весь світ тестує і нехай собі тестує – вони собі можуть дозволити", – заявила медикиня.

Що стосується нового жорсткого карантину, то, як зазначила Голубовська, його потрібно вводити грамотно: поговорити з епідеміологами, максимально перевести всіх на роботу онлайн, а школи – на дистанційне навчання.

"Це один із розплідників інфекційних захворювань. Наша освіта страждає з 90-х років і нічого за рік не трапиться, а те, що зараз твориться в клініках, – розуму не піддається, це Бородіно", – підкреслила лікарка.

Вона вказала на той факт, що давно виступає за новий локдаун.

"Люди добрі, готуйтеся тоді вдома помирати", – емоційно заявила Голубовська.

"Ви бачите, що зараз ми без локдауну просто не обійдемося... Нам треба зараз усім пережити цей період. І якщо зараз грамотно накласти обмежувальні заходи, то все одно відділення інтенсивної терапії тижні три будуть переповнені. Буде погіршуватися стан тих, хто зараз тільки захворів. І іншого нам не дано", – сказала вона.

Водночас Голубовська вважає, що транспорт може працювати.

"Звичайно, всі можемо залишитися вдома, повинні залишитися вдома. Зараз є можливість організувати доставку продуктів. Школи закрити, виші. На місяць потрібно залишити працювати тільки медичний персонал", – сказала інфекціоністка.

За її словами, в лікарнях "хворі вже покотом лежать, як на полі бою: і мертві, і живі". Ситуацію вона назвала жахом.

"Залишити працювати медичні установи й забезпечити їм обслуговування. Треба ж людям до медичних установ якось добиратися на роботу?" – пояснила вона позицію щодо транспорту.

В інтерв'ю Голубовська також заявила, що наша країна переживає найскладніший період від початку пандемії, а поточна хвиля COVID-19 за інтенсивністю десь у п'ять разів важча за осінню. Вона назвала причини цього.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Степанов заявив, що у квітні-травні Україна отримає майже 5 млн доз вакцин.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини