“Господарча сумка з ознаками життя” – на білоруському кордоні затримали туркмена, який незвичним способом намагався провезти дівчину в Україну (ВІДЕО)

На пункті пропуску “Веселівка” білоруські прикордонники затримали уродженця Туркменістану, який намагався провезти свою подругу в господарчій сумці. Про це інформує “Уніан” з посиланням на Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь.

Інцидент стався вдень 3 січня. Гомельські прикордонники виявили порушницю при огляді автомобіля "ВАЗ" російської реєстрації.

"Їх увагу під час огляду багажнику транспортного засобу спільно з працівником митниці привернула велика господарча сумка, яка подавала ознаки життя. В ній була виявлена 22-річна громадянка Туркменістану, яка за допомогою свого співвітчизника таким способом розраховувала перетнути кордон", – наголошується в повідомленні.

Зазначається, що вихідці з Центральної Азії затримані та доправлені на час розгляду в ІТТ УВС Гомельського облвиконкому.

Розпочато адміністративне провадження через замах на незаконний перетин кордону. Чоловікові також загрожує притягнення до адміністративної відповідальності за пособництво в незаконному перетині кордону.

Читайте також: "На київських Березняках чоловік врятував дитину з бабусею, які провалились під лід (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини