Гороскоп на 22 травня: як зміниться життя після Молодика

22.05.2020 07:08

22 травня відбудеться Молодик. Сонце перейшло до знаку Близнюків. Легко буде здолати шкідливі звички. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

"Підвищується метеозалежність і відчуття внутрішньої тривожності, - говорить астролог. – Після Молодика доводьте до ладу поточні справи. Не беріться за втілення нових проектів. Егоїстичним натурам не таланитиме цього дня. Позбавтеся надмірної самовпевненості. Не відвертайтеся від людей, які просять про щось. Будьте щедрими на допомогу, тоді справи підуть краще".

Овен

Виникатимуть непорозуміння з родичами ваших коханих. Не ставайте в опозицію. Промовчіть. Партнери будуть на вашому боці. Напруження спаде саме по собі.

Телець

Бережіть від пошкодження свої речі. Не наражайтеся на штрафні санкції. Ваша кишеня може постраждати від власної недбалості.

Близнюки

Події складатимуться не так, як ви запланували. Провести вечір з коханими навряд чи вдасться. Телефонуйте їм частіше.

Рак

Розмір прибутку не виправдає ваших сподівань. Перегляньте список запланованих покупок. Доведеться його суттєво зменшити. Щоб зняти втому, прогуляйтеся знайомими вулицями після роботи.

Лев

Обставини складатимуться всупереч вашим планам. Доведеться цілий день виконувати доручення близьких. Часу не вистачить, аби посидіти у кав'ярні з друзями.

Діва

Не захоплюйтеся листуванням з далекими незнайомцями. Ваше щастя зовсім близько. Забудьте про дрібні недоліки своїх партнерів. Придивіться уважніше до їхніх чеснот.

Терези

Кохані будуть у доброму гуморі. Якщо тільки ви їм не зіпсуєте настрій через свою гарячковість. Погоджуйтеся на запропоновану ними культурну програму на вечір.

Скорпіон

Приділіть більше уваги старшим членам родини. Утримайтеся від бажання посперечатися з ними. Прислухайтеся до їхніх порад.

Стрілець

Джерело: Gazeta.ua

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини