“Город у нас сложный, но с Каснерами воевать будем до последнего патрона” – мер Дніпра Борис Філатов

І патронів, здається, знадобиться ще багато – сьогодні, 07 вересня, розгляд справи з повернення до комунальної власності об'єкта незавершеного будівництва по вул. Володимира Великого в Апеляційному суді Дніпра знову не відбувся.  Цього разу через хворобу судді.

Нагадаємо, об'єкт цього незавершеного будівництва – один з так званих "будинків братів Каснерів" – "СтопКор" вже знайомив читачів зі схемами, за якими працюють ці будівельні аферисти.


"Є такі недобросовісні забудовники в місті – брати Каснери. Вони оформляють документи на своїх родичів і через суди намагаються визнати право власності на цей об'єкт", – розповідає заступник директора департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Олександр Духневич, – "У нас відкриті кримінальні справи з приводу самовільного захоплення землі, самовільної будови. У рамках цих справ люди Каснерів, родичі звертаються зі скаргами на дії слідчого до судді Литвиненка".

Згодом суддя Литвиненко виносить рішення, в яких прописує, що даний об'єкт по вулиці Володимира Великого належить Каснерам, хоча в процесуальних ухвалах це неприпустимо.

Мер Дніпра Борис Філатов, відповідаючи на запитання, скільки часу продовжується ця війна із будівельними шахраями, відповідає: "Ну я думаю, года полтора мы уже воюем… два года точно – около двух лет. Это длинная история, но я Вам скажу, я как человек, так сказать, видевший многое, бывший корпоративный адвокат… я не знаю, на что они рассчитывали и о чем они вообще думали, когда они все это делали и вкладывали… построить, узаконить через суд, при чем рассчитываться, в том числе, с коррумпированными правоохранителями будущими квартирами… мы тут дом построили, тебе там три, пять квартир. Не знаю, не пойман – не вор, но такие слухи ходят по городу".

Тож "СтопКор" і надалі слідкуватиме за розвитком подій у цій справі та буде цікавитись чи не з'явиться у когось з правоохоронців нова квартирка від Каснерів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини