Горілки немає, їдьте додому: у Севастополі російська військова вантажівка врізалася в житловий будинок

22.02.2019 16:00

Військовий "Урал" буквально влетів у житловий будинок в районі Казачинського шосе.

"Горілки немає, їдьте додому!", – коментують інцидент в соцмережах жителі анексованого півострова. А господарі підраховують збитки: стіна тріснула, вікно тріснуло, газова труба в аварійному стані.

У Севастополі вантажівка окупаційних сил на повному ходу врізалася в приватний будинок товариства "Ахтіар". Аварія сталася неподалік від Казачинського шосе, повідомляє місцевий портал "ФорПост".

Інцидент потрапив в об'єктив зовнішньої відеокамери та вже широко розлетівся соціальними мережами.

Жителі Севастополя дивуються: як машина взагалі могла потрапити в таку аварію, враховуючи, що житлове будівництво розташоване в десятках метрів від проїжджої частини. Будинок постраждав серйозно: лопнули зовнішня стіна і вікно, погнулися металеві сходи та газова труба.

"Уралу" теж дісталося, кабіна вантажівки ґрунтовно пом'ялася. Згідно з наявною інформацією, серед цивільних осіб постраждалих немає, що стосується військових, то даних про їхній стан поки що в ЗМІ не надходило.

У соціальних мережах бурхливо коментують подію. На опублікованих кадрах видно, як молоді чоловік і жінка, випадкові очевидці інциденту, спішно покидають місце аварії. Мабуть, їх не приваблює перспектива виступати свідками події.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини