“Гордійчук? Знаю, але у списках не бачив” – Андрій Дикун заперечив участь скандального рейдера у виборах під прапором “Батьківщини”

23.11.2018 09:06

В рамках "Аграрного Олімпу - 2018" журналіст "СтопКору" Христина Кришиха поспілкувалась з президентом Асоціації виробників молока Андрієм Дикуном. Пан Дикун підтвердив своє знайомство з іншим відомим аграрієм, Андрієм Гордійчуком, проте заперечив його участь у майбутніх виборах по списках партії "Батьківщина".

Нагадаємо, кілька місяців тому ЗМІ повідомляли, що Андрій Гордійчук анонсував свій похід у велику полтітику, за деякими повідомленнями у неформальних розмовах він взагалі називав себе заступником Юлії Тимошенко з питань аграрного сектору та цілився на посаду міністра АПК в уряді Тимошенко.

Втім, у самому БЮТі від такого "заступника" відхрестилися

Зазначимо, на своїй малій батьківщині - Хмельниччині - депутат обласної ради Андрій Гордійчук відзначився у низці скандалів, пов'язаних з агрорейдерством - йдеться, зокрема, про блокування роботи Старокостянтинівського молокозаводу та зникнення зерна на півмільйона, з елеватора, що належить фірмі пана депутата.

Також до Голови депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” Юлії Тимошенко з проханням допомогти їм повернути їхнi гроші, які у них фактично відібрав депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук, звернулись мешканці села Лотівка Хмельницької області. Вона обіцяла взяти цю справу під особисти контроль.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини