Голову з плечей? – Керівника комісії, що знімала очільника ОНМедУ, викликано на допит

19.09.2018 13:05

Голова комісії Міністерства охорони здоров’я України, що своїм рішенням зняла Валерія Запорожана з посади ректора Одеського національного медичного університету, Олександр Правило, був помічений журналістами проекту «Стоп Корупції» біля Київської міської прокуратури.

У розслідувачів виникло питання: яким чином посадовець під час резонансних подій, які багатьма ЗМІ були оцінені як фактично рейдерське захоплення університетського комплексу, опинився біля будинку прокуратури?

За нашими даними, це сталося через виклик посадовця на допит. Темою допиту стало порушення посадових повноважень та рішення суду щодо неправомірності втручання Міністерства охорони здоров’я у призначення ректора, посада якого є виборчою. Тобто обирати його має робочий колектив, а не МОЗ.

За іншими інсайдерськими даними, візит посадовця був спрямований на спробу «вирішити» питання, оскільки в діяльності комісії були визначені суттєві порушення і вона не керувалася законом.

Нагадаємо, під час спілкування з виконувачем обов’язки міністра охорони здоров’я Уляною Супрун журналісти проекту «Стоп корупції» на прохання дізнатися, що відбувається з Одеським національним медичним університетом, почули, що Міністерство буде блокувати апеляціями будь-які рішення судів не на свою користь.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини