Голову Податкової служби будуть обирати без конкурсу

27.04.2020 09:44

Кабінет міністрів України видав у п'ятницю, 24 квітня, розпорядження, за яким призначення на посаду голови податкової служби після звільнення з посади Сергія Верланова проводитимуть шляхом укладання контракту про проходження державної служби. Таку пропозицію висунув міністр фінансів України Сергій Марченко.

Розпорядження Кабміну № 455-р від 24 квітня 2020 р. також зазначає про те, що керівника податкової обиратимуть за результатами співбесіди, яку проводитиме перший заступник міністра фінансів Денис Улютін, передає "ДТ".

Нагадаємо, подача документів для проведення конкурсу на посаду Голови податкової служби України тривала всього день -  до понеділка. Після того, як у п'ятницю, 24 квітня очільників Податкової та митної служб звільнили, оголошення про кінцевий строк подання документів з'явився тільки у неділю, 26 квітня.

Міністр фінансів Сергій Марченко назвав неочікуване звільнення Максима Нефьодова і Сергія Верланова першим кроком до "перезавантаження Державної митної та Податкової служб", однак сам Нефьодов вбачає у цьому небажання продовжувати реформи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини