Головою об стіну: сутички під НБУ продовжуються (фото)

10.12.2019 16:59

10 листопада учасники акції "Зупинимо корупцію в НБУ" намагалися потрапити на прийом до громадської приймальні Нацбанку, щоб дізнатися результати зустрічі представника організації з правлінням держустанови. З абсолютно незрозумілих причин поліцейські почали виштовхувати активістів. Внаслідок сутички один з мітингарів вдарився головою об стіну, і ще декілька осіб отримали подряпини.

 

Фото: скріншот
Фото: скріншот

 

У той самий час акції протесту проходили під будинком голови НБУ Якова Смолія та його першої заступниці Катерини Рожкової.

Цікаво, у цей же день сутички відбулися і біля будинку пані Рожкової. Спочатку правоохоронці розштовхували людей, які боронили проїзд чорному автомобілю, де ймовірно перебувала заступниця. Усе це відбувалось під скандування "Рожкову геть!". Крім того, один із поліцейських почав погрожувати пістолетом, викрикуючи "Ніхто ні з ким жартувати тут не буде". Відповідне відео було опубліковане на сторінці "Стоп корупції" у Facebook.

Нагадаємо, що раніше Нацбанк назвав протести "проплаченими" та звинуватив активістів у тиску на представників установи. Втім, залишається незрозумілим, чому правоохоронці так агресивно "захищають" корупціонерів від спілкування із громадськістю. Невже їм є що приховувати?

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини