Головний санлікар держави порадив українцям купувати харчі онлайн

24.03.2020 09:15

В офіційній спільноті Міністерства охорони здоров’я України поширили повідомлення, в якому закликають громадян дбати про особисту гігієну та утримуватись на період карантину від відвідування людних місць – таких, як продуктові магазини і супермаркети.

Натомість українцям рекомендують замовляти продукти харчування онлайн, адже це більш безпечно. Про це заявив заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу, який відбувся в понеділок, 23 березня.

Віктор Ляшко Фото: МОЗ

Пан Ляшко наголосив, що технологічний процес приготування та пакування харчових продуктів ретельно превіряється службою управління якості. За його словами, до пакування замовлень в жодному випадку не допускають людей із симптомами захворювання. Наразі підприємці забезпечують якісну доставку харчів замовникам, зокрема і тим пацієнтам, що знаходяться у самоізоляції, зазначив головний санлікар.

Медики також закликали українців перекладати продукти харчування з торгової тари у попередньо оброблений домашній посуд.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини