Головний лікар “Феофанії” повідомив подробиці лікування повернених Росією полонених

09.09.2019 13:56

Стан полонених, які повернулися в Україну та нині перебувають у військовому госпіталі й лікарні "Феофанія", різний. Про це на брифінгу розповів головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів

Він сказав, що говорити про стан усіх пацієнтів загалом не можна – хтось у легшому стані, хтось у менш задовільному. Але вкрай важких немає.
"Ми не можемо зараз вам говорити про діагнози, згідно з чинним законодавством, ми не маємо права…але дуже важливим далі етапом лікування є психологічне лікування… Працюють наші психотерапевти, психіатри", – додав Семенів.

Нині у стаціонарі лікарні перебуває восьмеро людей, разом з ними обстеження та певне лікування проходять також їхні рідні. Частина полонених перебуває у військовому госпіталі. Станіслава Клиха перевели до спеціалізованого відділення госпіталю – він потребує більш інтенсивного лікування. А от Олег Сенцов покинув лікарню, але з умовою підтримки зв'язку із завідувачем відділення. Окрім того, Сенцов попросив про допомогу своїй матері. На неї вже очікують медики, готові надати все необхідне лікування.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. Після зустрічі в аеропорту "Бориспіль" українських полонених разом з родичами одразу направили до медичних закладів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X