Головні «газові монстри»: нардеп Дубневич розповів, що його та його брата «замовили»

11.10.2019 19:35

Народний депутат України Ярослав Дубневич зробив заяву про потужну дискредитаційну медіакампанію, яка незабаром почнеться проти нього та його брата Богдана. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Ярослав Дубневич Фото: Фейсбук

Нардеп пояснив, що готується низка замовних матеріалів, покликаних зростити в очах громадськості монстрів з братів Дубневичів. Йдеться про теплоенергоцентралі у містах Новий розділ та Новояворівськ Львівської області, що перебували в управлінні компаній, кінцевими бенефіціарами яких за документами були Дубневичі.

«Очевидно, що зараз під приводом боротьби з корупцією дехто намагається вкотре зробити з Дубневичів монстрів, з якими потрібно боротись, особливо в час наближення місцевих виборів. Ну і потрібно ж якось обгрунтувати провальну конфіскацію двох ТЕЦ з подальшою неспроможністю налагодити їх роботу», - написав нардеп.

Він опублікував сценарії сюжетів, які свідчать про те, що підтверджувати одіозність братів повинна буде Генпрокуратура, НАБУ, представники «АРМА», деякі місцеві журналісти та навіть голова Офісу президента Андрій Богдан.

Синопис до замовного сюжету проти Дубневичів
Синопсис до замовного сюжету проти Дубневичів

Нагадаємо, Новороздільську та Новояворівську ТЕЦ після арешту у 2018 році передали Національному агентству з питань виявлення, розшуку і управління активами, одержаними від корупційних і інших злочинів (АРМА). Агентство, у свою чергу, призначило новим управителем «Гарант Енерго М».

Проте компанія не впоралася з управлінням, і у містах зірвався опалювальний сезон. З ТЕЦ почали масово звільнятися працівники, яким ось уже кілька місяців не виплачують зарплату. Жителі Нового Роздола та Новояворівська не в змозі навіть зібрати дітей до шкіл чи садочків, бо фактично залишаються без світла.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X