Головне – безпека для кожного: на Львівщині розпочала роботу ще одна поліцейська станція

15.04.2021 15:58

Сьогодні, 15 квітня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» запрацювала поліцейська станція у селі Чишки (Давидівська територіальна громада).

Участь в урочистому відкритті взяли начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк, голова Давидівської територіальної громади Володимир Керницький та мешканці громади.

Поліцейська станція працюватиме за адресою: вулиця Шевченка, 84, де правопорядок та спокій громадян забезпечуватимуть два поліцейські офіцери - капітан поліції Віталій Дзюбенко та майор поліції Олег Смалюх, які  пройшли конкурсний відбір та спеціальну підготовку.

Відкриття поліцейської станції стало можливим завдяки співпраці поліції Львівщини та Давидівської громади – зокрема, за кошти місцевого бюджету  відремонтовано та оснащено приміщення  станції.

Поліцейські офіцери громади забезпечені автотранспортом, зброєю та всім необхідним для повноцінного виконання своїх обов’язків, до яких входять, зокрема, забезпечення безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, розгляд та реагування на звернення громадян, охорона публічної безпеки та порядку, протидія та запобігання домашньому насильству, робота з особами, що перебувають на профілактичних обліках тощо. Головне завдання поліцейського офіцера громади – створити безпечне середовище, в якому кожен мешканець почувався б захищеним.

На території Давидівської територіальної громади проживає понад 20,5 тисяч осіб.

Заплановано, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» буде реалізований у всіх громадах Львівщини. Концепція проєкту полягає в тому, що кожна громада повинна мати свого поліцейського офіцера, який цілодобово підтримуватиме в ній безпеку та порядок.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини