«Головна проблема – не фінанси, а жахливий стан флоту», – ексголова Українського Дунайського пароплавства Дмитро Чалий

24.10.2019 20:00

Своєчасна виплата зарплати працівникам, оновлення флоту, проведення незалежного аудиту – саме так звучали офіційні вимоги ініціативної групи стосовно ПрАТ «УДП». Та чого насправді домагались активісти? Детальніше про це – в сюжеті Алли Легези.

За словами секретаря правління державної судноплавної компанії Миколи Чорного, ініціативна група взагалі не переймалася станом справ у пароплавстві, переслідуючи зовсім іншу конкретну мету – звільнення поточного керівництва.

«Ми розробили антикризовий план і почали за ним працювати. Можна багато говорити про кредиторську заборгованість, називати різні цифри, але відразу стало зрозуміло, що головна проблема підприємства – не фінанси, а жахливий стан флоту», – зазначає голова ПрАТ «УДП» у 2017-2019 рр. Дмитро Чалий.

Як зауважив екскерівник, щороку на ремонт флоту, тобто просто на підтримку його в працездатному стані, необхідно все більше коштів. Так, якщо в 2016 році на ремонт флоту йшло 36 млн грн, то у 2019-му компанія вже мала витратити 169 мільйонів – при доходах в мільярд.

Пан Чалий пов'язує своє звільнення зі спробами зламати корупційні схеми

Як свідчать цифри з довідки про доходи, які редакції «СтопКору» надав секретар правління «УДП», у порівнянні з минулими роками доходи товариства після зміни керівництва зросли, обсяги перевезень не зменшилися, на ремонт флоту стали виділяти значно більше коштів, зменшилася кількість списаних та реалізованих суден, а відповідно і доходів від них.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини