Головна причина рейдерства – корумповані можновладці та правоохоронці: результати опитування Всеукраїнської аграрної ради

12.12.2018 12:55

Понад мільярд гривень щороку втрачає бюджет України через рейдерські набіги на аграрний сектор. Такі дані оприлюднили на Другому антирейдерському форумі, що днями відбувся у Києві. За офіційними даними Генпрокуратури, протягом останніх півтора року зафіксували майже 600 випадків силового захоплення агропідприємств. Однак у громадській організації «Бізнес-варта» переконують – реальні цифри більші у півтора рази.

«Антирейдерський форум, який називається “Бізнес проти знищення держави”, присвячений якраз ролі бізнесу у формуванні держави і економічній безпеці, і економічному захисті через те, шо ті структури, які були покликані і є покликані за законодавством захищати приватну власність і захищати право, вони це не до кінця і неналежно виконують» - зазначає адвокат ГО «Бізнес-варта» Андрій Наход, - «Це не наша особиста думка, це думка, сформована нашими потерпілими, які до нас звертаються до нас, і нами в процесі аналізу тих дій, які відбуваються у них».

Учасники заходу – фермери та власники сільськогосподарських підприємств, які на реальних прикладах розповідали навіть про збройні напади на їхні господарства. Всеукраїнська аграрна рада оприлюднила тривожні для влади результати опитування агробізнесменів: головною причиною рейдерства 64% опитаних вважають корупцію в органах влади та правоохоронних структурах.

Детальніше про найбільш цинічні випадки агрорейдерства – у новому сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини