Голова Славської ОТГ подарував олігарху 700 га земель під проєкт курорту для багатіїв

28.06.2020 17:26

Для когось ця земля – батьківська, відвойована дідами-прадідами. А хтось прагне отримати її за безцінь в обхід законних власників. На Прикарпатті у селян масово відбирають землі – у розкраданні люди звинувачують голову Славської ОТГ Володимира Бегу та власника коропрації «Галнафтогаз» Віталія Антонова.

На вкрадених землях корпорація, до складу якої входить мережа АЗС «ОККО», хоче облаштувати новий курорт. Утім, реального проєкту поки ніхто в очі не бачив – за словами славського очільника Володимира Беги, це нібито «комерційна таємниця».

У власність «Галнафтогазу» селищний голова безкоштовно передав понад 300 га рекреаційних земель і 400 га сільськогосподарських – зокрема, і ділянки, що належали членам громади. Зауважимо, наразі сотка землі тут коштує від 1500 доларів.

Звісно, це викликало хвилю обурення у селян, які у відчаї пікетували сільраду та навіть перекрили міжнародну трасу Київ-Чоп.

Влада Славської ОТГ ігнорувала людей. Фото: СтопКор.

Своєю чергою, керівництво Сколівського району теж відверто лобіює інтереси олігарха Антонова та його корпорації. Аби привернути увагу до розкрадання земель, селяни відвідали сесію РДА. Однак районні боси лише тягнуть час, обіцяючи «вирішити проблему до осені».

Депутати Сколівської райради хотіли висловити недовіру очільнику РДА Богдану Янку, проте для звільнення не вистачило голосів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини