Голова сільради поскаржився на подружжя депутатів Кулагіних

Забудовник ЖК «Чайка» Олексiй Кулагін та його дружина свого часу були обрані до Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області VII скликання і є членами депутатської групи «Чайка». Олексій Кулагін навіть був головою постійної комісії сільради з питань будівництва, але згодом був знятий з цієї посади. А його «друга половина» Оксана написала заяву про звільнення з посади голови комісії з питань освіти.

Громадські активісти поспілкувались з головою Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Олексієм Кадебським. У ході розмови пан Кадебський зазначив, що Олексій Кулагін, його дружина та ще один член групи «Чайка» депутат Рабін як депутати свої обов’язки не виконують. Пан Кадебський також зазначив, що Рабін є кишеньковим депутатом подружньої пари Кулагіних, оскільки працює на них – передає подробиці розмови активіст Роман Дещенко.

За словами сільського голови, подружжя Кулагіних демонструє дуже зверхнє ставлення до своїх колег-депутатів, вважаючи їх «селюками». Окрім того, Кулагіни останнім часом рідко з'являються на сесії – особливо коли обговорюються питання, пов’язані з критикою їх діяльності.

Як повідомляють активісти, нещодавно вони також мали розмову із заступником голови РДА Михайлом Лєзніком, у ході якої дізнались, що районна влада в курсі існуючої ситуації, і наразі триває судовий спір між Києво-Святошинською районною державною адміністрацією та забудовником ЖК «Чайка» щодо нецільового використання девелоперською компанією земельної ділянки, де побудовано елітну нерухомість.

Коментарі