Голова ОТГ під Києвом роздає землі у Бородянці працівникам сільради та громадянам Росії

23.09.2020 17:21

Вигідна передвиборча пропозиція віл голови Бородянської ОТГ. Сахарук перед місцевими виборами роздає землі людям зі свого оточення. Серед щасливих власників 0,20 гектара — родичі працівників сільради у Бородянці. Ще 2 гектари на території ОТГ отримав громадянин РФ. Про це стало відомо активістам руху «За чесні вибори».

Saharuk
Голова Бородянської ОТГ Сахарук роздає перед виборами землі своєму оточенню. Фото: Моя Київщина.

«Сахарук перед виборами роздає землі своїм людям. За нашими даними, відбувся дерибан 60 гектарів землі.
Ми прийшли до сільради в приймальний день, щоб поставити запитання. На місці Сахарука не було. За словами його підлеглих, він поїхав до Києва. Йому подзвонили, запитали, чи зможе він поспілкуватись з журналістами. Він попросив скинути йому в месенджері запитання. Після цього він попросив направити офіційний запит», — розповіла журналістка Алла Легеза.

 

Також активістам руху стало відомо про зміну  цільового призначення ділянок під будівництво бетонного заводу ТОВ «РС Планета». У цьому питанні не врахували думку місцевої громади. А ці землі газотранспортні і у випадку якоїсь аварії може статись величезна катастрофа.

За словами місцевих жителів, Сахарук — фігурант 36 кримінальних проваджень. Голова Бородянської ОТГ засвітився у низці корупційних скандалів — від дерибану землі до підкупу виборців. На минулих виборах Сахарук платив виборцям від 300 до 1000 гривень за голос, розвозив цукор і гречку. Одним словом – рвався до влади як міг, а тепер тікає від журналістів, які мають до його «діяльності» багато запитань.

 

Представники громадського руху «За чесні вибори» у вересні почали моніторинг порушень виборчого законодавства. Це масштабна ініціатива, яка діятиме під час усього передвиборчого процесу. Стартували у місті Обухів під Києвом. Головна мета – забезпечити проведення виборів чесно та прозоро.

Так, активісти  ГО «Стоп корупції» в рамках руху «За чесні вибори» організували в місті Бородянка громадську приймальню та збирали у місцевих жителів інформацію щодо порушень виборчого законодавства.

Наприклад, там представники «Нових облич» організували джазовий концерт і роздавали дітям безкоштовні солодощі. І все це під час пандемії та карантину через COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини