Голова ОДА Херсонщини Юрій Гусєв пообіцяв розібратися з рейдерами

25.11.2019 11:34

Провокаціями та агресією зустрів Херсон знімальну групу «СтопКору», яка прибула на чергове зібрання антирейдерського штабу. Чи зрушила з мертвої точки справа про незаконне захоплення майна найбільшої будівельної компанії регіону? Та чим завершилось засідання, яке очолив губернатор Херсонщини Юрій Гусєв? Дізнавайтесь із сюжету Альони Середи.

Нагадаємо, йдеться про акціонерне підприємство «Херсонбуд», яке протягом кількох десятиліть належало родині Сандіків. Але два роки тому шляхом махінацій з документами фірму захопили рейдери.

«Я прошу з правоохоронцями ухвалити принципові рішення, і, по-перше, видворити це організоване злочинне угруповання із захоплених об'єктів. По-друге, через координацію дій правоохоронних органів завершити розслідування і довести результат до відновлення справедливості й покарання винних», – наголосив голова правління, генеральний директор ПАТ «Херсонбуд» Олександр Сандік.

Схема «віджиму» дуже проста: підставна особа підробляє документ і укладає договір купівлі-продажу корпоративних прав, за яким частину майна продає іншій компанії. Решта майна перерозподіляється на інших учасників та обирається новий директор, змінюється місцеперебування та статут фірми.

Засідання Антирейдерського штабу в Херсоні

І вже після цього державний реєстратор на підставі підробленого документа, підпис на якому нотаріально не затверджений, змінює склад учасників.

Розібратись у ситуації пообіцяв особисто голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Голова ХОДА пообіцяв взяти ситуацію під контроль

«У встановленому законом порядку будуть здійснені необхідні дії, і якщо є докази щодо винуватості чи невинуватості, будуть здійснені дії і ухвалені відповідні рішення», – запевнив очільник ХОДА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини